Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


ALTI SENELİK VİTİLİGO HASTASIYIM NE ..

ALTI SENELİK BİTİLİGO HASTASIYIM NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİZ ?

Vitiligo dünyada görülme oranı %1,5 olan bir cilt rahatsızlığıdır. Bu hastalık yaş ve cinsiyet gözetmeksizin herkes de görülebilmektedir.

Hastalık bağışıklık sisteminde henüz bilinemeyen bir neden dolayı sinirlerin cilde renk veren pigmentlerini yok etmesi ya da hasar vermesinden kaynaklanmaktadır.

Vitiligo başka hastalıkları ile birlikte görülebileceğinden dolayı tetkikler yapılırken dikkat edilmesi gereken konularda vardır. Bu şekilde teşhis konulduktan sonra birçok tedavi yönteminin yanı sıra beslenme alışkanlıkları ve vitamin takviyeleri ile tedaviye başlanabilir.Vitiligo hastalarının dikkat etmesi gereken bir kaç konu vardır.

Özellikle bağışıklık sistemlerinde soruna neden olmaması açısından güçlendirici önlemlerin besin takviyeleri ve vitaminler desteği ile alınması şarttır. Bunun haricinde uyku düzenlerine dikkat edilmeli, stres ve sinirden uzak durmaları gerekmektedir.

Bunların haricinde özellikle yaz aylarında zararlı olan güneş ışınlarından kendilerini korumaları gerekmektedir. Güneş ışınlarının direk geldiği ve zararlı olduğu saatlerde dışarıya çıkmamalı, çıkmak zorunda kalınmış ise yüksek faktörlü güneş koruyucular kullanılmalı ve bunların iki saatlik periyotlar ile yenilenmesi gerekmektedir.

 Vitiligolu hastalar tüm bu önlemlerin yanında karşılaşabilecekleri sıkıntılar ile baş edebilmek için, psikolojik destek de alabilirler. Bunların yanında sizlere önerebileceğimiz Vitili Krem  sayesinde daha hızlı bir şekilde cilt renginizde düzelme sağlayabilirsiniz. Bu krem tamamen doğal bir ürün olarak hazırlandığından dolayı hiç bir yan etkisi olmayan herkes tarafından rahatlık ile kullanılabilecek bir üründür.

Bu ürün cildinize uyguladığınız andan itibaren cilt altına işleyerek, cildin sorunlu bölgesinde hasara uğrayan hücrelerin tekrar eski görevlerini yapmaları için yardımcı olan doğal bir üründür.

Vitili Krem  ile hızlı ve etkili bir süreçte eski cilt renginize kavuşabilmek için gıda takviyelerini de ihmal etmeden uygulamanız gerekir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler ve vitaminler ile en iyi şekilde sonuç alabilirsiniz. Tüm bu hususlara dikkat ederek, daha hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Ürünü kullanan hasta ve hasta yakınları kısa bir süre zarfında Vitibiti Krem  sayesinde eski cilt renklerine kavuştuklarını gördükleri belirtilmiştir. En iyi sonuçları elde edebilmek için sizle de Vitili Krem kullanmaya başlayabilirsiniz. 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :