Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


ÇOCUĞUMDA VİTİLİGO VAR NEYAPMALIYIM ?

ÇOCUĞUMDA VİTİLİGO VAR NE YAPMALIYIM ? VE OYUN OYNAMAK İÇİN DIŞARI ÇIKMAK İSTİYOR AMA GÜNEŞ VAR NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİZ ?

Vitiligo cilt renginde kayıplardan oluşan lekelenme şeklinde görülmektedir. Cildimize rengini sağlayan pigmentlerin sinirler tarafından hasara görmesi nedeni ile oluşan renk kayıpları beyaz tebeşir rengi bir hal almasını saplar.

Koyu renkli tene sahip olanlarda daha hızlı fark edilen bu rahatsızlık açık ve beyaz tenlilerde daha geç fark edilmektedir. vitiligo teşhisinin kesin olarak konulmasının ardından hastaların bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. 

Her yaş grubundan birçok insanda görülebilen vitiligo bazen yeni doğmuş bebeklerde bile rastlanabilen bir dermatolojik rahatsızlıktır.

Eğer sizinde vitiligo hastası bir çocuğunuz varsa hiç panik yapmadan öncelikle beslenme alışkanlıklarını kontrol altına almalı ve bağışıklık sistemini güçlendirici besinler ile onların tedavi süreçlerinin hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca çocuğunuzun uyku düzenine dikkat etmelisiniz. Bunların yanında çocuklarınızın güneş ışınlarından özellikle yaz aylarında korunmasını sağlamalısınız. Bunun için dışarıda oynamak isteyen çocuğunuza yüksek faktörlü çocuklara özgü güneş kremlerinden uygulayabilirsiniz.

Bu kremlerin uygulanmasını 2 saat ara ile yenilemeniz gerekmektedir.Bunların haricinde vitiligolu kişilerin stresten ve depresyondan kendilerini korumaları gerekmektedir. Beslenme uyku düzenleri ile ilaç tedavilerinin sonuç alması mümkün olacaktır. Uzun süredir vitiligolu hastaların tedavi süreçleri biraz daha uzun sürerken yeni teşhis konulanların tedavileri daha hızlı olur.

Bu konuda sizlere yardımcı olabilmesi açısından Vitili Krem  kullanmanızı şiddet ile öneririz. Bu ürün sayesinde hasar gören renk pigment hücrelerinin yeniden görevlerini yapabilen özel bir formül içermektedir.

Bu formül tamamen doğal ürünler ile elde edilmiş hiç bir yan etkisi olmayan bir üründür. Bu yüzdende her yaş grubundan vitiligolu hastalara uygulanabilmektedir.

 Vitili Krem  gerçek anlamda işlem yapan bir kremdir. Piyasada bulunan renk kapatıcı fondötenlerden kesinlikle değildir. Bu ürün cildin altından çalışarak hasarlı alanların tekrar eski renklerine kavuşmasını sağlamaktadır. Vitili Krem  sayesinde beyaz olan cilt eski normal rengini almaya başlar.

Ancak Vitili Krem  ile birlikte etkin sonucun kısa sürede sağlana bilmesi için beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi ile de etkinleşir. Bu sayede hem içten hem de cilt yüzeyinden takviye edilerek cildin eski rengini alması hızlandırılmış olur. 

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :