Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


VİTİLİGO SİNİR SİTRES DEPRESYON..

VİTİLİGO SİNİR,SİTRES,DEPRESYON VE ATEŞLİ HASTALIKLARDAN GELİYORSA NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

Vitiligo cilde rengini veren melonoasitlerin vücudun bağışıklık sistemi tarafından saldırıya uğraması nedeni ile görevlerini yerine getiremeyerek işlevsiz kalmaları nedeni ile ciltte oluşan beyaz tebeşir gibi noktalara ya da bir kaç madeni para büyüklüğünü bulan bir lekelenme hastalığıdır.

Bazen hastalık ileri boyutlara gelerek hasarlı bölgedeki kıl ve saçlarında beyazlamasına kadar gider. Her yaş gurubunda görülebilen vitiligonun sebebi tam olarak bilinmese de sinir, stres ve depresyonda daha etkili olduğu yapılan araştırmalarda saptanmıştır.

Bu durumlardan dolayı tedavi süresince, stresten kaçınılmalı, uyku düzenine dikkat edilmeli, depresyondan uzak kalmalı ve ateşli hastalıklarda hızlı müdahale edilmelidir.

Aksi takdirde hastalıklı bölgenin genişlemesi ya da başka yerlere atması muhtemel bir risktir.Vitilogunun tedavisinde en çok etkilenilecek noktalardan birisi de beslenme alışkanlıklarıdır. Özellikle bağışıklık sistemimizin düzene girmesi adına daha fazla vitamin alınmalı ve bağışıklık sistemimiz kuvvetlendirilmelidir.

Bu besinler ve vitamin takviyeleri şeklinde kolayca çözülebilecek bir sorundur.Ayrıca vitiligosu olan hastalar yaz aylarından direk güneş ışığından uzak durmalılar. Güneşin ultraviyole ışınları vitiligolu alanlara daha fazla tesir edeceğinden hastalığın ilerlemesi ve ya başka yerlere atlaması olasıdır.

Mecbur kalmadıkça direk güneş ışınlarından korunmalı, eğer mutlaka çıkmamız gerekiyorsa da yüksek faktörlü güneş kremlerini her iki saat ara ile yenileyerek önlem alabiliriz. Bu hastalık ile mücadelenizi etkin kılabilmeniz için size Vitili Krem kullanmanızı önerebiliriz. Bu ürün yüzde yüz doğal etkin maddelerden imal edilmiş olup, hiç bir yan etkisi bulunmayan bir üründür.

Vitiligo teşhisi konulduktan hemen sonra ve ya ilerlemiş vitiligo olaylarında Vitili Krem kullanımı ile tahrip olmuş hücrelerin yeniden canlandığı ve görevlerini tekrar yerine getirmeye başladıkları yapılan araştırmalarda gözlenmiştir.Vitili Krem  düzenli olarak kullanıldığında ve takviye olarak beslenme, vitamin alındığında etkin bir sonuç elde edilecektir.

Piyasada ki fondötenlerden farklı olarak Vitili Krem  içeriğinde ki etkin maddeler ile pigmentlerin yeniden cilde renk üretmelerini sağlar. Bu şekilde hasta kısa bir süre zarfında gözle görülür bir cilt dengesine kavuşmuş olur. Ürünün tüm hastalarda kullanımı ve onarım süreci farklılık gösterse de genellikle iyi sonuçlar görülmüştür.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :