Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


VİTİLİGO LU KİŞİLERDE MISIR UNUNUN..

VİTİLİGOLU KİŞİLERDE MISIR UNUNUN YARARLARI NEDİR?

Vitiligo ciltte görülen renk kaybı hastalığıdır. Bu hastalık sebebi tam bilinmemek ile birlikte sinirlerin cilde rengini veren pigmentlere zarar vermesi sonucu oluşur. Daha çok 20 yaş civarında çıkabilen bu hastalık, bütün yaş gruplarında görülmektedir. Genetik olduğu henüz saptanmamıştır.

Ayrıca vitiligo bulaşıcı bir hastalıkta değildir.Vitiligo başka hastalıklar ile seyredebildiği için diğer hastalıklarında tetkiklerinin yapılması gerekebilir. Teşhis konduktan sonraki süreçte, hasta özellikle beslenme alışkanlıklarını değiştirme zorundadır. Özellikle uyku düzenine dikkat etmesi gereken hastalar stresten de uzak durmalıdırlar.

 Özellikle yaz aylarında güneşin direk geldiği saatlerde asla güneşe çıkmamaları gereken vitiligo hastaları mecbur kaldıkları durumda, yüksek faktörlü güneş koruyucu kullanmalı ve iki saatte bir yenilemeleri gerekmektedir. Bu şekilde güneşin vitiligolu bölgeye zarar vererek daha fazla tahribat yapması da engellenir.Özellikle beslenme konusunda dikkat edilmesi gereken vitiligo hastalığı bazı besinler ile daha kolay ve dirençli hale gelerek iyileşme sürecine destek olunabilir.

Bunların başında mısır unu beyaz un ile değiştirilmelidir. Mısır unu içindeki aktif maddeler sayesinde vitiligolu hastaların iyileşme süreçlerini hızlandırır. Beyaz un ve diğer unların alternatifi olarak kullanılacak olan mısır unu hastalar üzerinde hızlı ve dirençli iyileşme konusunda etkinliği kanıtlanan bir gıda takviyesidir. Bunların haricinde size öneride bulunabileceğimiz Vitili Krem sorunlu cilde uygulandığı andan itibaren ciddi olarak renk tonlamasında düzenlemeler yapmaktadır.

Alınan vitamin ve gıda takviyeleri ile Vitilii Krem  sayesinde kısa bir süre içinde cildin eski rengine kavuştuğu gözlenecektir.

Vitili Krem  tamamen doğal olup, hiç bir yan etki göstermemektedir. Bu nedenler ile vitiligolu bölgeye sürülerek cildin altına nüfus etmesi sağlana Vitili Krem  bu bölgede ki pigmentlerde oluşan tahribatı onarmaktadır.

Bu şekilde hücreler eskisi gibi görevlerini yapabilirler. Bu şekilde cilt renginde en hızlı şekilde düzelmeler başlar. yani cilt düzenli kullanım sonucunda eski formuna kavuşmuş olur.

Vitili Krem  tamamen doğal bir ürün olup, beslenme ile içerden de destek verilmesi durumunda lekeli bölgelerde ki sorunların en kısa ve en etkili şekilde giderilmesine yardımcı olacaktır. Bu şekilde hasta eski ve sağlıklı görünümüne hemen kavuşur.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :