Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


VİTİLİGOLU KİŞİLERİN MORELLERİ ..

VİTİLİGOLU KİŞİLERİN MORELLERİ NASIL OLMALI ?

Tam olarak nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü vücudun bağışıklık sisteminin sinirler vasıtası ile cilde rengini veren pigmentlere saldırması ve bu hücrelerin hasar alması şeklinde ortaya çıkan vitiligo her yaş gurubunda görülebilen bir dermatolojik rahatsızlıktır.

Kol, el, yüz, dudak, bacak, boyun ve göğüs gibi alanlarda çıkan bu rahatsızlık kişinin aşırı stres, güneş ve beslenme faktörleri altında daha da ileri aşamalara gitmesine neden olabilir.

 Vitiligosu olan kişilerin beslenme düzenlerine, strese ve güneşin zararlı ışınlarına karşı kendilerini korumalıdırlar. Bu şekilde daha hızlı bir tedavi görmeleri ve hastalığın etkisinin azalması söz konusu olacaktır. Vitiligolu kişiler bazen psikolojik olarak kendilerini toplumdan uzak tutarak depresyona girebilirler.

Öncelikle bu tip sorunları olan kişilerin daha hızlı şekilde bir psikolojik destek almaları hastalığın ileri gitmesini önlemek amacı ile önemlidir. Bu konularda alınacak olan destekler sayesinde moral olarak daha güçlü olacak hastanın iyileşme sürecide oldukça hızlı olacaktır. Beslenme ve özellikle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yönelik gıdaların ya da takviye vitaminlerin alınması oldukça önemlidir.

Bağışıklık sistemi güçlü olduğunda sinirler hücre saldırılarını keseceğinden hastalığın ilerlemesi önlenir ve alınan ilaç tedavileri ile beklentiler daha hızlı şekilde gerçekleşir. Bu bağlamda size hızlı bir sonuç için beslenmenize dikkat ederek Vitili Krem kullanmanız yönünde bir tavsiye olacaktır. Bu yüzde yüz doğal olan ürün sayesinde, daha hızlı bir renk tonu düzelmesi sizin olacaktır.

Vitili Krem  piyasada ki kapatıcı kremler gibi değildir. Bu ürün cildin altına nüfus eder ve orada işlevini yitirmiş olan renk yapıcı hücrelerin yeniden işlev görmesine yardımcı olan bir üründür. Bu yüzden fondöten türevi kremler ile karıştırılmaması gerekmektedir.Vitili Krem  düzenli olarak kullanıldığında ve beslenme konusunda hassas olunması ile doğru orantılı olarak daha hızlı bir sürecin işlemesini sağlar. Bu şekilde cilt eski tonuna ve rengine uzun zaman geçirmeden yeniden kavuşacaktır.

Sizlerde özellikle erken teşhisli olaylarda hemen Vitili Krem kullanmaya başlayarak, elde edeceğiniz sonucun süresini azaltmış olursunuz. Bu bakımdan uzun yıllardır vitiligo olan hastalarda ürünün randımanı daha uzun sürede sağlanacaktır.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :