Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


VİTİLİGOSU OLAN KİŞİ NELERE DİKKAT..

VİTİLİGOSU OLAN KİŞİ NELERE DİKKAT ETMELİ ?

Vitiligo dünya genelinde %1,5 oranında görülebilen bir dermatolojik hastalıktır. Bu hastalık deride cilde renk veren pigmentlerde oluşan ölümler nedeni ile cildin doğal rengini kaybetmesi ile oluşan bir cilt hastalığıdır. Ciltte küçük benekler ya da bir kaç para büyüklüğünde oluşabilen beyaz lekeler halk arasında ağarma hastalığı diye de bilinmektedir.

Bu hastalık daha çok 20 li yaşlara varmadan hastalarda görünse de her yaş grubunda insanda çıkabilmektedir.Daha çok vücutta el, kol, bacak, yüz, dudak, boyun ve göğüs gibi alanlarda rastlanmaktadır. Vitiligo teşhisi doktor tarafından iyi tetkikler yapılarak konulmalıdır. Başka rahatsızlıklar ile birlikte de görülebildiğinden diğer tetkiklerinde yapılması gerekebilir.

Tedavi süreci uzun ve deneme yanılmalı bir süreç olduğundan hastalarda disiplin ve sabır gerektirmektedir.Vitiligosu olan kişiler özellikle ciltlerinin hassasiyeti nedeni ile alerji yapabilecek şeylerden ve güneş ışınlarından kesinlikle uzak durmalıdır. Güneşin ışınlarının zararlı olduğu saatlerde vitiligolu hastalar kesinlikle direk olarak güneş ışınlarına maruz kalmamaları gerekmektedir.

Aksi takdirde güneşin ultraviyole ışınları vitiligolu bölgelerde hassasiyet yaratabilir ve daha fazla alana yayılmasına neden olabilir. Bu nedenden dolayı güneşe çıkmak zorunda olanlarda ciltlerini oldukça iyi korumak zorundadırlar.Vitiligo hastalığı için sizlere önerebileceğimiz doğal bir ürününde bilgilerini paylaşmak isteriz.

Vitili Krem  tamamen doğal yöntemler ile elde edilmiş ve yapılan araştırmalarda vitiligo hastalığında kullanılması durumunda etkinliği kesinleşmiş bir üründür. Alternatif tıp olarak uygulanabilecek olan VitiliKrem  ilk kullanıldığı andan itibaren cilde nüfus ederek, ciltte rengini veren ve ölü olan renk pigmentlerinin yenilerinin oluşumunu sağlamaktadır.

Bu şekilde kullanıldığı andan itibaren cildin renk dengesi sağlanmış olur ve hastalık öncesinde ki rengi kısa sürede gelir.Vitili Krem  ihtivasında cilde zarar verebilecek herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Bu yüzden hastalarda başka yan etkilere de neden olmaz. Tamamen doğal ve faydalı bir ürün olan Vitili Krem vitiligo rahatsızlığında hızlı bir ilerleme olmasını sağlamaktadır.

Sizlerde uzun süren tedavi süreçleri yerine bu ürünü deneyebilirsiniz. Ürün kullanımında sonra hastalığın tekrar etmediği bilinse de nadir olarak yineleyebilir, bu durumda tekrar kullanılması yeterli olacaktır.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :