Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


VİTİLİGOLUYUM DENİZE VEYA HAVUZA..

VİTİLİGOLUYUM DENİZE VEYA HAVUZA GİTMEK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM ?

Vitligo genellikle boyun, el, kol, bacak, boyun, dudak ve göğüs bölgelerinde beyaz lekeler olarak ortaya çıkan bir cilt rahatsızlığıdır.

Genellikle geç fark edilen vitiligo bağışıklık sisteminin bir sorunundan dolayı sinirlerin cilde renk veren hücreleri öldürmesinden ya da tahrip etmesinden kaynaklanmaktadır.

Vitiligo kalıtsal olmamak ile birlikte dünya genelinde de 1,5 oranında görülen bir sorundur. Bazen yeni doğan bebeklerde bile vitiligo hastalığına rastlana bilmektedir. Bu bakımdan özellikle orta yaş gurubunda olanların stresten uzak durmaları, beslenmelerine dikkat etmeleri, güneşe direk maruz kalmamaları gerekmektedir. Bu konular vitilogunun oluşumunda ve seyrinin hızlanmasında etkin olan konulardır. 

Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarının olduğu sabah 10.00 ile akşamüstü 16.00 saatlerinde mümkün olduğu kadar güneşli ortamlarda bulunulmamalıdır. Ayrıca cildinizde oluşabilecek darp ve hasarlardan da uzak durulmalıdır.

Çok mecbur kaldıysanız, denize ve havuza gitmek istiyorsanız bu süreçlerde mutlaka yüksek koruyucu özelliği olan bir güneş kremi kullanarak ve bunu iki saatte bir yenileyerek sık olmamak kaydı ile çıkabilirsiniz. Bu faaliyetlerinizde vücudunuzu alabilmeğiniz darplara karşıda korumalısınız. 

Sizlere vitiligo için özel geliştirilmiş ve doğal bir ürün olan Vitili Krem önerebiliriz. Bu ürün yüzde yüz doğal olarak imal edilmiş, hiç bir yan etkisi olmayan ve her yaş grubunda ki vitiligo vakalarında uygulanabilen bir üründür. Bu ürün sürdüğünüz andan itibaren cildin altına işler ve burada hasar görmüş olan renk pigmentlerinin yeniden işlev görmesine yardımcı olur. Bu sayede hızlı bir şekilde ürünün kullanılması ile birlikte renk dengesinde gözle görülür bir düzelme sağlanmaya başlar.

Vitili Krem  ulaştığı bölgelerde etkin olabilecek tüm renk pigmentlerini uyaracaktır. Bu yüzden çok uzun süreli vitiligo hastalarında daha uzun bir süreçte yanıt verse de, yeni teşhis edilen olaylarda çok hızlı bir şekilde çözüm sağlar. Vitili Krem  kullanımı esnasında özellikle beslenme alışkanlıklarının disipline edilmesi gerekmektedir.

Bu şekilde hem içeriden hem de dışarıdan takviyeler ile cilt eski tonuna gelmesi açısından büyük yarar sağlayacaktır. Bu yüzden sizlerde rahatlıkla bu doğal üründen yararlanabilir ve sonuç alabilirsiniz.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :