Bilgi ve sipariş hattı

0545 359 34 32


Ziyaretçi Yorumları


Bu sitede yer alan kullanıcı yorumları vitili krem kullanıcılarının kendi deneyimlerini yansıtmaktadır. Kullanıcıların firmamız ile herhangi bir ilişkisi yoktur

İsim: BURAK AYGÜN | Konu: VİTİLİGO Tarih: 23.10.2014 04:07:20

Selamün aleyküm  ben   37  yaşındayım   bende  sizler  gibi  birçok   ürünler  denedim  fakat  bıkmıştım  artık,  ve  aramıyı  bıraktımıştım  ve  vitiligoyla  yaşamaya  mecbur  kalmıştım.  ama  birgün   birtane  abi  beni  yolda  görmüş  ve  yanıma geldi  ve  bana  oktay  beyin telefonunu  verdi  al  kullan  bu  ürünü  dedi  niye  abi  dedim.  bana  cep  telefonundan  eski  resmini  gösterdi  heycandan  elim ayağım titredi  ve   bende  aradım  ve  bir  ürün  sipariş  verdim  üçbuçuk  ay  oldu  yüzümde  boynumda  ve  bileklerde  denedim  yok denecek  kadar  az  kaldı  sizde  alın  arkadaşlar.  kullanın  bişi  kaybetmezsiniz  çok  şey  kazanacaksınız,  ne  demek  istediğimi  sizdede  geçince  bu  hastalık  çok  iyi  anlıyacaksınız.  emin  olun  dışarı  çıktığımda  yolda  vitiligolu  arkadaşlar  arar  oldum, göriyimde  söliyim  oda  alsın  kurtulsun  bu  hastalıktan  diye   insanın  öz  güveni  yerine  geliyor  yolda  yürürken  yere  bakan  ben sanki  herkes  bana  bakıyor  gibiydi.  ama  şimdi  yok  inanın  yok  böle  bişiy  arkadaşlar  neyse   bana  kalsa  hayatımı  yazcam buraya  kusura  bakmayın  heycandan  içimi  döktüm  kalın  sağlıcakla.

İsim: TUNCAY YORULMAZ | Konu: VİTİLİGO Tarih: 22.10.2014 07:56:01

Merhaba  krem  elime  ulaştı   bismillah  deyip  başladım.

İsim: KENAN GÖKKUŞ | Konu: VİTİLİGO Tarih: 22.10.2014 04:06:20

Selam  arkadaşlar  benim  yüzümde  var  sadece  göz  çevresi  ağzımın  iki  yanında  ve  çene  altında  var  ben  oktay  beyi aradım  beni  krem  hakkında  bilgilendidi  ve  benden  yüzümün  fotoraflarını  çekmemi  istedi  karşılastırmam  için  ısrarla ben  2  kutu  alcağımı  söyledim  ama  oktay  bey  bana  size  1 kutu  yeterli  kalır  dedi  bu  davranışını  çok  taktir  ettim  1 kutu   sipariş  verdim  ürünüm  geldi   52 ci  günümdeyim  gözaltlarım  tamamen  geçti  ağzımın  bi  kenarı  geçti  sayılır  çok  az  kaldı  çene  altında  kızarmalar  var  çok  umutluyum  buralarda  geçecek  inşallah  tamamen  geçince  fotoraflarımı  oktay  beye  yolluycam   paylaşırsa  sizlerle  çok  sevinirim  ben  kurtuluyorum   sizde  kurtulun  inşallah emeği  geçen  herkese  çok  teşekkür  ederim.

İsim: MURAT TUNAHAN | Konu: VİTİLİGO Tarih: 21.10.2014 17:36:32

Selam arkadaşlarben kıremi alalı 15 gün oldu kızarmalar var ama dayanamadım aradım daha sonuç almak için erkenmiş gelişmelerden sizi haberdar edecem arkadaşlar.

İsim: CENK YILDIZ | Konu: VİTİLİGO Tarih: 21.10.2014 17:29:31

Merhabalar öncelikle oktay beye çok teşşekkür ederim. açık konuşmak gerekirse ben ilk aradığımda inanmıyordum, böyle bi birşeyin olduğuna ama bir umutya dedim bir defa daha arayalım bakalım ve aradım, sağolsun oktay bey çok samimiydi 15 20 dk civarı konuştuk ve ikna oldum 1 kutu sipariş verdim. bu sipariş benim hayatımı deişritdi diyebilirim sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullandım yaklaşık 2,5 ay oldu yüzümdeki lekelerden kurtuldum. ALLAH ne muradınız varsa versin oktan bey.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :